CDV30FJ201FO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 200pF (+/-) 1% - 2000VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +