CDV30FH511GO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 510pF (+/-) 2% - 1500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +