- CDV30FF302JO3F
CDV30FF302JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 3000pF (+/-) 5% - 1000VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description