CDV30FF272JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 2700pF (+/-) 5% - 1000VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +