CDV30EK270JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 27pF (+/-) 5% - 2500VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +