CDV30EH500JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 50pF (+/-) 5% - 1500VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +