CDV30EF500GO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 50pF (+/-) 2% - 1000VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +