CDV30EF270GO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 27pF (+/-) 2% - 1000VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +