- CDV19EF620JO3F
CDV19EF620JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 62pF (+/-) 5% - 1000VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C - RoHS
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description