CDV16FF181JO3F
CDV16FF181JO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 0
Minimum Order: 50
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CDV16FF181JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Snubber & RF Applications - 180pF (+/-) 5% - 1000VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +