- CD7FD181GO3
CD7FD181GO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Miniature Dipped - 180pF (+/-) 2% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description