CD7FA152JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Miniature Dipped - 1500pF (+/-) 5% - 100VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +