CD5FY401JO3F
CD5FY401JO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 36
Minimum Order: 5
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD5FY401JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Miniature Dipped - 400pF (+/-) 5% - 50VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +