CD5FY391GO3F
CD5FY391GO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 0
Minimum Order: 25
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD5FY391GO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Miniature Dipped - 390pF (+/-) 2% - 50VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +