CD5FC121GO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Miniature Dipped - 120pF (+/-) 2% - 300VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +