CD5EC220DO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Miniature Dipped - 22pF (+/-) 0.5pF - 300VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +