CD42FC683JO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 68000pF (+/-) 5% - 300VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +