CD42FA823JO3F
CD42FA823JO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 0
Minimum Order: 4
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD42FA823JO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 82000pF (+/-) 5% - 100VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +