- CD30FD822GO3F
CD30FD822GO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 8200pF (+/-) 2% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C - RoHS
Description