- CD30FD252FO3
CD30FD252FO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 2500pF (+/-) 1% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description