CD19FD152GO3F
CD19FD152GO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 0
Minimum Order: 50
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD19FD152GO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 1500pF (+/-) 2% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +