CD19FD101FO3F
CD19FD101FO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 0
Minimum Order: 50
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD19FD101FO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 100pF (+/-) 1% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +