CD16FD272JO3F
Cornell Dubilier
CD16 Series 500 V 2700 pF ±5 % Tolerance LS=5.5 mm Radial Mica Capacitor
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +