CD15ED500FO3F
CD15ED500FO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 0
Minimum Order: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD15ED500FO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 50pF (+/-) 1% - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= -20 to 100ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
Description +