CD15CD120DO3F
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 12pF (+/-) 0.5pF - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= -200 to 200ppm/°C - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description +