- CD10FA391GO3F
CD10FA391GO3F
Cornell Dubilier
Cap Mica 390pF 100V 2% (9.9 X 5.6 X 9.7mm) Radial 3.6mm 125C
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Description