CD10ED330GO3F
CD10ED330GO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 200
Minimum Order: 5
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD10ED330GO3
Cornell Dubilier
Cap Mica 33pF 500V 2%( 9.4 X 4.8 X 8.6mm) Radial 3.6mm 125C T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +