CD10ED240DO3F
CD10ED240DO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 0
Minimum Order: 5
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD10ED240DO3
Cornell Dubilier
Cap Mica 24PF 0.5PF 500V Radial
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +