CD10CD100CO3F
CD10CD100CO3F
Cornell Dubilier
In Stock: 0
Minimum Order: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD10CD100CO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 10pF (+/-) 1pF - 500VDC - -55°C to 125°C - TC= -200 to 200ppm/°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Non-Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +