AFK477M80R44B-F
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD - Low ESR - 470uF ±20% - 80V - 16.5mm x 18mm Dia - RoHS - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +