AFK475M35B12T-F
AFK475M35B12T-F
Cornell Dubilier
In Stock: 0
Minimum Order: 2,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
AFK475M35B12T
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - SMD - Low ESR - 4.7uF ±20% - 35VDC - 4mm Dia x 5.8mm - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Non-Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +