947D721K102CHRSN
Cornell Dubilier
Polypropylene DC Link Capacitor - 720uF ±10% - 1000 VDC - +85°C - 136mm x 100mm Dia - Terminals: M6 Insert (50mm) - Stud Mount
Description +