947D691K102BLMSN
Cornell Dubilier
Polypropylene DC Link Capacitor - 690uF ±10% - 1000 VDC - +85°C - 162mm x 90mm Dia - Terminals: M6 Insert (45mm) - Stud Mount
Description +