947D571K122DGRSN
Cornell Dubilier
Polypropylene DC Link Capacitor - 570uF ±10% - 1200 VDC - +85°C - 126mm x 116mm Dia - Terminals: M6 Insert (50mm) - Stud Mount
Description +