947D481K112ALGSN
Cornell Dubilier
Polypropylene DC Link Capacitor - 480uF ±10% - 1100 VDC - +85°C - 162mm x 85mm Dia - Terminals: M6 Insert (32mm) - Stud Mount
Description +