947D461K112BHMSN
Cornell Dubilier
Polypropylene DC Link Capacitor - 460uF ±10% - 1100 VDC - +85°C - 136mm x 90mm Dia - Terminals: M6 Insert (45mm) - Stud Mount
Description +