947D311K132DDRSN
Cornell Dubilier
Polypropylene DC Link Capacitor - 310uF ±10% - 1300 VDC - +85°C - 87mm x 116mm Dia - Terminals: M6 Insert (50mm) - Stud Mount
Description +