947D311K112BEMSN
Cornell Dubilier
Polypropylene DC Link Capacitor - 310uF ±10% - 1100 VDC - +85°C - 100mm x 90mm Dia - Terminals: M6 Insert (45mm) - Stud Mount
Description +