947D301K132AJGSN
Cornell Dubilier
Polypropylene DC Link Capacitor - 300uF ±10% - 1300 VDC - +85°C - 150mm x 85mm Dia - Terminals: M6 Insert (32mm) - Stud Mount
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +