947D291K122BFMSN
Cornell Dubilier
Polypropylene DC Link Capacitor - 290uF ±10% - 1200 VDC - +85°C - 112mm x 90mm Dia - Terminals: M6 Insert (45mm) - Stud Mount
Description +