947D221K122BDMSN
Cornell Dubilier
Polypropylene DC Link Capacitor - 220uF ±10% - 1200 VDC - +85°C - 87mm x 90mm Dia - Terminals: M6 Insert (45mm) - Stud Mount
Description +