947D221K122AEGSN
Cornell Dubilier
Polypropylene DC Link Capacitor - 220uF ±10% - 1200 VDC - +85°C - 100mm x 85mm Dia - Terminals: M6 Insert (32mm) - Stud Mount
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +