947C361K801CAI
Cornell Dubilier
Polypropylene DC Link Capacitor - 360uF ±10% - 800 VDC - +85°C - 97mm x 90mm Dia - Terminals: M5 Insert
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +