947C231K102CAIS
Cornell Dubilier
Polypropylene DC Link Capacitor - 230uF ±10% - 1000 VDC - +85°C - 97mm x 90mm Dia - Terminals: M5 Insert - M12 Stud Mount
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +