942C16P47K-F
Cornell Dubilier
Film Capacitor - 0.47uF ±10% - 1600V - 30 X 54mm - Axial - 105°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +