7P351V330K022L
Cornell Dubilier
Electrolytic Photoflash Capacitor - 350uF -10% +20% - 330V - 55°C - 30mm x 30mm Dia - Solder Lug
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +