716P47254JA3
Cornell Dubilier
Orange Drop® Polypropylene Film/Foil Capacitor - 0.0047uF ±5% - 400VDC - 1.25 inch Straight Lead
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +