715P472516LD3
Cornell Dubilier
Orange Drop® - Polypropylene Film/Foil Capacitor - 4700pF ±5% - 1600VDC - Hockey Stick Crimp #20 AWG leads - -55° to 85°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +