715P15356KA3
Cornell Dubilier
Orange Drop® - Polypropylene Film/Foil Capacitor - 15000pF ±5% - 600VDC - Straight #20 AWG leads - -55° to 85°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +