383LX683M050B102V
Cornell Dubilier
Aluminum Electrolytic Capacitor - 68000uF ±20% - 50V - 105°C - Through Hole Snap-In - 105mm x 50mm Dia.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +